Micro Focus Universe 2020

36 Views

Micro Focus Universe müşteriler ve iş ortaklarımız için düzenlediğimiz en önemli etkinliğimizdir. Müşterilerin işlerini yönetmelerine ve dönüştürmelerine yardımcı olmak ise yaptığımız işin özüdür.

2020’de Micro Focus Universe etkinliğini Hollanda’nın Lahey şehrinde gerçekleştireceğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

17-19 Mart: Lahey, Hollanda

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki müşteriler ve iş ortaklarımızı, Hollanda’nın paha biçilmez şehri Lahey’de bize katılmaya davet ediyoruz. “Kuzey Denizi’nin yıldızı” olarak bilinen Lahey’de, kültürle beslenen ve aksiyon dolu mükemmel bir etkinlik gerçekleştireceğiz.

Dijital Dönüşüm Evrenini Keşfedin

Micro Focus Universe etkinliğini bir dizi interaktif ve yüksek enerjili parçalara ayırdık. Her parça, dijital dönüşüm yarışında kuruluşların karşılaştığı zorluklar ile hizalanacak. Beş farklı alanda gerçeklesek seanslardan dilediğinize katılabilirsiniz. Ancak, Universe deneyiminizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için öncelikli ilgi alanınıza odaklanmanızı tavsiye ederiz.

Kurumsal DevOps: Nasıl daha hızlı bir şekilde daha iyi yazılımlar oluşturup, teslim edeceğinizi öğrenin. Uygulama Teslimat Yönetimi (ADM) çözümleri.

Hibrit BT Yönetimi: Çeviklikle çalışmayı öğrenin. BT Operasyon Yönetimi (ITOM) çözümleri.

Güvenlik, Risk ve Yönetişim: En önemli olanı nasıl koruyacağınızı öğrenin. Güvenlik, Risk ve Yönetişim çözümleri.

Uygulama Modernizasyonu: Mainframe modernizasyonu ve buluta geçişi öğrenin. COBOL ve Mainframe çözümleri.

İşbirliği Çözümleri: Üretken bir mobil işgücünün nasıl oluşturulacağını öğrenin. GroupWise, Filr ve Kurumsal Mesajlaşma çözümleri.

Bu parçalar yeteneklerinizi geliştirmek ve kuruluşunuzun en büyük teknoloji zorluklarını ele almak için tasarlanmıştır. Micro Focus Universe 2020, 6’dan fazla farklı pazar alanında 150’den fazla ara oturum, 60’tan fazla demo ve uygulamalı atölye çalışmalarıyla için dijital dönüşüm yarışınızda önemli bir an olmayı vaat ediyor.

Micro Focus Universe etkinliğine katılma nedenleri

  • Diğer Micro Focus müşterilerinden en iyi uygulamaları öğrenin
  • En son ürün geliştirme ve çözüm stratejilerimizden haberdar olun
  • Liderlik ekibi ve ürün uzmanlarımızla 1e1 toplantılar gerçekleştirin
  • Uygulamalı atölye çalışmaları ile becerilerinizi geliştirin
  • Ağınızı büyütün

Detaylı bilgi ve kayıt için :  https://universe.microfocus.com/website/819/home/